Порівняти

  • Немає товарів для порівняння
Очистити все Порівняти
Кошик 0 грн
0
ЧЕРДАЧНЫЕ ЛЕСТНИЦЫ ALTAVILLA
ЧЕРДАЧНЫЕ ЛЕСТНИЦЫ BUKWOOD
ЧЕРДАЧНЫЕ ЛЕСТНИЦЫ FAKRO
ЧЕРДАЧНЫЕ ЛЕСТНИЦЫ OMAN
ЧЕРДАЧНЫЕ ЛЕСТНИЦЫ ROTO

Сходи на горище: які бувають і як їх правильно вибирати?

Отже, перед Вами стоїть важливе завдання – вибрати для свого будинку сходи на горище, які б відповідали всім побажанням і до того, ж зручно розташувалися в конструкції приміщення. З чого ж почати? Першим кроком до успіху буде чітке визначення параметрів необхідної драбини. Варто взяти до уваги не тільки розміри, але і тип відкривання – оцініть заздалегідь, чи достатньо буде місця в тій зоні, де Ви хочете їх встановити. Крім того, не забудьте визначитися і з матеріалом, адже зараз існує величезна різноманітність сходів на горище: дерев’яні, металеві, комбіновані. Повірте, що вибирати тут є з чого.

Дерев’яна або металева драбина – що вибра

У дизайні інтер’єру існує певне правило – якщо Ви вибираєте сходи на горище для спальні або вітальні, вони повинні бути з дерева. Це цілком виправдано – адже дерев’яні елементи завжди відрізняються особливим шармом і надають приміщенню затишок.

Яку ж модель дерев’яних сходів тоді варто купити? Рекомендуємо звернути увагу на бренд Оман. Його відомі варіанти Polar і Termo ідеально підійдуть для такого призначення. Крім того, Оман робить свої сходи з екологічної якісної сосни. Вони здатні витримувати навантаження до 160 кг, а тестових умовах – показали рекордну силу і не зламалися під вагою 260 кг.

Хороша деревина – дуже важливий критерій для вибору горищних дерев’яних сходів. Адже неякісні дошки можуть з часом віддавати синявою або з них будуть відпадати так звані чорні “тютюнові” сучки. І один, і інший процес неминуче веде до втрати міцності і значного зменшення терміну експлуатації вилазів на горище.

Серед переваг дерев’яної горищних сходів також те, що як правило їх частини: короб, сходнки й тд., нічим не обробляються і Ви можете самостійно підібрати найбільш підходящий лакофарбовий матеріал для них.

Варто ще відзначити, що не тільки сосна є хорошим матеріалом для сходових конструкцій, також відмінно себе проявляють дуб і бук. До речі, букові моделі в найбільш повному обсязі представляє на ринку України виробник Altavilla.

А як же бути з металевими сходами?

Що ж, вони також прекрасно показують себе в житлових приміщеннях, єдиний нюанс на який варто звернути увагу, що по них не зовсім зручно підніматися без взуття. Але якщо Ви готові миритися з таким невеликим моментом, рекомендуємо придивитися до міцних і довговічних моделей Oman Solid, Oman Flex, Fakro LST, Fakro LMK.

Вони виконані зі сталі, а самі елементи сходів скріплені між собою зварювальним методом. Подібна конструкція може витримати навантаження до 210 кг, а також має максимально тривалий термін експлуатації, за рахунок спеціального покриття елементів фарбою, що не містить важких металів.

Сходи з алюмінію. Чи варто купити?

Крім сталевих сходів на горище, на ринку України представлені і алюмінієві моделі. Варіанти від Оман, на 100% зроблені з цього металу, просто не мають аналогів. Крім міцної конструкції, горищні сходи з алюмінію можуть бути також оформлені під будь-які дизайнерські потреби. Наприклад, у Flex Ви зможете встановити додаткову секцію, а AluProfi Extra має дуже приємний, натуральний колір.

Як бачите, вибрати завжди є з чого і головне в цьому – чітко визначити для себе бажаний варіант і врахувати характеристики приміщення. Не знаєте, що ж все-таки купити? Просто зателефонуйте нам і ми підберемо кращі сходи на горище спеціально для Вас. Магазин “100 Драбин” завжди до Ваших послуг!