Порівняти

  • Немає товарів для порівняння
Очистити все Порівняти
Кошик 0 грн
0
ЧЕРДАЧНЫЕ ЛЕСТНИЦЫ ALTAVILLA
ЧЕРДАЧНЫЕ ЛЕСТНИЦЫ BUKWOOD
ЧЕРДАЧНЫЕ ЛЕСТНИЦЫ FAKRO
ЧЕРДАЧНЫЕ ЛЕСТНИЦЫ OMAN
ЧЕРДАЧНЫЕ ЛЕСТНИЦЫ ROTO

Як правильно вибрати горищні сходи

Горищні сходи – це висувна драбина, яка спускається зі стелі, щоб забезпечити доступ до горищного простору, а потім складається в стельову раму, коли в ній немає необхідності. Горищні сходи роблять кожну поїздку вгору і вниз з горища легше, швидше і безпечніше.

Встановлення горищних сходів або відкидні сходи – це дуже просте завдання, яке може зайняти всього декілька годин. Більшість висувних горищних сходів поставляються у вигляді попередньо зібраних комплектів, які можна замовити для відправки додому або забрати в місцевому будівельному магазині. Але є кілька факторів, які потрібно зважити, враховуючи, які сходи купити.

Розташування сходів

Горищні комплекти сходів виготовляються так, щоб вони містилися між існуючими каркасами в стелі (тобто на підлозі горища). Там, де це можливо, виберіть розмір і розташування сходів на горищі, щоб вони могли розміщуватися між існуючими стельовими балками або фермами. У деяких випадках сходи можуть вписатися в існуючий люк на горищі. В інших випадках, однак, люк може знадобитися збільшити, або необхідно буде вирізати абсолютно новий отвір. При знаходженні сходів на горищі переконайтеся, що нижня частина сходів потрапляє у безпечне місце, де є місце для маневру – як з нижньої частини сходів, так і при вході на горище.

Те, як ви збільшите або встановите  отвір в люку на горищі, залежить від типу каркаса, використовуваного на вашому горищі.

Тип обрамлення

Ваш мансардний поверх і дах, ймовірно, обрамлені або фермами, або індивідуальними кроквами і балками статі. Ферма функціонує як система блокування елементів каркаса, з’єднаних між собою кутками або металевими з’єднувачами. Компоненти можна розрізати, інакше ви ризикуєте зруйнувати міцність конструкції. При установці люка на горищі і висувного сходового блоку звичайною стратегією є розміщення їх в зазорі між двома фермами.

Стандартне обрамлення з використанням крокв і балок, з іншого боку, зазвичай може бути легко реорганізовано для обрамлення отвору люка або установки нового.

Відстань між балками і фермами 

Комплекти горищних сходів стандартного розміру призначені для розміщення між балками (або фермами) з 24-дюймовою відстанню (по центру). Це означає, що між кожною парою балок знаходиться приблизно 22 1/2 дюйма вільного простору. Якщо проміжок між вашими розмірами становить 22 1/2 дюйма і один з цих проміжків припадає там, де ви хочете встановити сходи, вам пощастило. Якщо немає, буде потрібно додаткове кадрування.

Також можливо, що балки рухаються в неправильному напрямку для установки сходів. При стандартному обрамленні це можна подолати, просто вирізаючи секції балок, а потім обрамляючи шорсткуватий отвір подвійними заголовками і балками. Однак з фермами вам може не пощастити. Перевірте з професіоналом ваші можливості. Якщо зміна взагалі можлива, це може бути досить витратний процес.

Основні вимоги до простору для горищних сходів

Сходи на горище в натуральну величину зазвичай потребують отвір в стелі розміром не менше 22 1/2 x 54 дюймів. Пошук місця, придатного для цього, – ваш перший крок. Крім того, переконайтеся, що на горищі є відповідне місце для посадки, щоб ви могли безпечно піднімати і знімати сходи при перенесенні предметів. Перевірте також і запасну частину, так як ви не хочете битися головою об каркас даху кожного разу, коли використовуєте сходи. Нарешті, переконайтеся, що в кімнаті і на підлозі під прорізом мансарди досить вільного простору для розміщення сходів, коли вони повністю висунуті. Ці розміри варіюються в залежності від типу сходів і моделі, тому перевірте вимоги виробника для конкретної моделі, яку ви розглядаєте.

Якщо місця мало, шукайте компактні моделі сходів, призначені для шаф і інших невеликих приміщень. В залежності від моделі деколи потрібен отвір 18 x 24 дюйма, і вони займають менше місця на підлозі, ніж стандартні сходи

Довжина і вага

Сходи на горище продаються різної довжини. Обов’язково виміряйте відстань від стелі до підлоги і купіть відповідний розмір. Ваговий рейтинг відноситься до несучої здатності самих сходів. Як правило, чим більшу вагу можуть витримати сходи, тим вони міцніші.В крайній мірі , купити драбину, яка може витримати вагу найважчої людини, яка буде її використовувати, плюс найважче навантаження, яке вона буде піднімати вгору і вниз. Це може означати, що 250-фунтової місткості досить, хоча 300 фунтів може бути кращим вибором, навіть якщо для цього потрібно  додаткове обрамлення.

матеріал

 

Ви можете знайти горищні сходи з алюмінію, сталі або дерева. Алюміній, як правило, кращий універсальний вибір, тому що він легкий і міцний. Оскільки алюміній є корозійно-стійким металом, він навряд чи буде схильний до впливу вологості і температури протягом багатьох років. Дерев’яні сходи також можуть прослужити стільки ж часу, скільки і будинок, але вони можуть бути більш схильні до впливу вологи і зміни температури, а також потенційних природних дефектів.

Особливості використання

Сходи на горище бувають різних стилів і конструкцій, які включають в себе різні функції, які підвищують зручність, безпеку і простоту використання. Багато що з цього зводиться до особистих вподобань. Ось деякі особливості, які слід знати, враховуючи, що ви можете бути обмежені доступним простором і бюджетом:

Кут: Сходи на горище майже завжди крутіше звичайних сходів. Деякі можуть вважати за краще менший або більший кут. Драбини, як правило, мають такий же крутий кут, що і при фарбуванні будинку або прибиранні вікон. Сходи зазвичай мають трохи більш плоский кут.

Перила: Деякі горищні сходи мають перила. Майте на увазі, що лазити по горищних  сходах зазвичай означає носити предмети в одній руці, а іншою – підніматися. Бажано лізти з перилами або просто використовувати сходові поперечини? Це залежить від особистих переваг.

Ізоляція

Горищні панелі можуть бути значним джерелом втрати енергії в будинку. Шукайте моделі сходів з щільно прилеглими дверцятами і, якщо можливо, ізоляцією. Деякі моделі поставляються з ізоляційними кришками, які надягають на люк зверху. Або ви можете додати ущільнювач навколо отвору люка, щоб запобігти витоку повітря, і покрити панель двері жорсткою пінопластовою ізоляцією для уповільнення втрати тепла.

Обирайте сходи на “100 драбин” чи зателефонуйте нашим менеджерам для консультації!h