Порівняти

  • Немає товарів для порівняння
Очистити все Порівняти
Кошик 0 грн
0
ЧЕРДАЧНЫЕ ЛЕСТНИЦЫ ALTAVILLA
ЧЕРДАЧНЫЕ ЛЕСТНИЦЫ BUKWOOD
ЧЕРДАЧНЫЕ ЛЕСТНИЦЫ FAKRO
ЧЕРДАЧНЫЕ ЛЕСТНИЦЫ OMAN
ЧЕРДАЧНЫЕ ЛЕСТНИЦЫ ROTO

Сходи на горище з люком: необхідність чи модний елемент інтер’єру?

Сходи на горище з люком вже кілька років перебувають на піку популярності не тільки України, а й усього світу. Зручні, компактні і функціональні – вони яскраво затьмарили своїх попередників – звичайні приставні сходи і відчутно зміцнили свою позицію улюбленців серед покупців.

Серед головних причин, чому люди купують сходи на горище з люком:

  • Безпека. Вам не потрібно переживати за нестійку позицію сходів і боятися, що по ним неможливо буде піднятися, наприклад, з зайнятими руками.
  • Комфорт. Горищні сходи з люком зручно розкладаються і збираються назад, таким чином, не займаючи багато місця в приміщенні, не загороджуючи прохід або зону відпочинку.
  • Стиль. На даний момент асортимент сходів з люком настільки великий, що точно можна знайти підходящі для свого інтер’єру, а якщо ж готових варіантів Вам не вистачило – вибирайте модель з необробленими ступенями і коробом і робіть власний дизайн. У цій справі потрібна тільки фантазія.

Модульні горищні сходи

Сходовий модуль забезпечує зручне і просте користування люковим виходом на горище. Ви можете в будь-який момент і за лічені секунди розкласти сходи і так само швидко заховати їх назад. Найбільш поширені варіанти сходових модулів:

  • ручне управління, Ви просто руками тягнете на себе і м’яко розкладаєте сходи;
  • управління палицею-гачком;
  • використання, для розкладання-складання сходів, електроприводу.

Сходи на горище з електроприводом є одними з найдорожчих на ринку, але в той же час дарують незвичайний рівень комфорту, за який не шкода таких грошей. Однією з відмінних моделей такого плану є Roto Elektro.

Як правило, сходи на горище з люком мають спеціальний корпус-раму, який може послужити не тільки красивим елементом інтер’єру (часто його фарбують в колір стелі або навпаки роблять контрастним), але і зберігачем тепла в холодну пору року. Можна придбати як вже готовий утеплений варіант, так і зробити його таким самостійно або за допомогою майстра.

Для тих, хто хоче отримати відразу “All inclusive” в плані утеплення і стильного вигляду горищних сходів з люком – рекомендуємо звернути увагу на колекцію TermoPlus торгової марки Altavilla. Ці моделі порадують Вас не тільки своїми характеристиками, але і доступною ціною від українського виробника.

Які бувають горищні сходи з люком

Найбільш поширеними видами горищних сходів з люком є ​​розкладні (секційні) і розсувні.

Перші – це більш компактні моделі, як правило, вони складаються з 3-4 секцій і виготовляються з деревини або металу. Дерев’яні горищні сходи такого типу – один з найбільш бюджетних варіантів на ринку.

Розсувні або телескопічні ж сходи мають унікально високий рівень міцності і надійності. В основному їх структура складається з 2-х частин, які “налазять” одна на одну за допомогою направляючих. Одна з них кріпиться до горищного люка, а друга має опору з підлогою. Однак варто врахувати, що установка телескопічних горищних сходів вимагає досить великого стельового отвору.

Як бачите, зараз горищні сходи – це не громіздка річ, яка лише займає простір, а зручний, функціональний і що важливо – естетичний елемент інтер’єру. Згодні? Тоді швидше вибирайте вподобану модель на нашому сайті “100 Драбина”, а ми подбаємо про її оперативну доставку і найкращу ціну. Поспішайте!