Порівняти

  • Немає товарів для порівняння
Очистити все Порівняти
Кошик 0 грн
0
ЧЕРДАЧНЫЕ ЛЕСТНИЦЫ ALTAVILLA
ЧЕРДАЧНЫЕ ЛЕСТНИЦЫ BUKWOOD
ЧЕРДАЧНЫЕ ЛЕСТНИЦЫ FAKRO
ЧЕРДАЧНЫЕ ЛЕСТНИЦЫ OMAN
ЧЕРДАЧНЫЕ ЛЕСТНИЦЫ ROTO

Повернення товару

Наші клієнти завжди мають право повернути отримане замовлення і не оплачувати його на основі «Закону про захист прав споживачів». Це можливо зробити, якщо:

  • товар не відповідає замовленому;
  • продукція пошкоджена.

У таких випадках, витрати за відправку товару назад бере на себе інтернет-магазин «100 Драбин»: клієнтові потрібно спочатку переслати сходи нам, після чого ми повернемо гроші або замінимо товар на інший. У всіх інших – оплата доставки залишається за покупцем.

Врахуйте, що на товарі, який повертається, повинні бути збережені всі маркування та позначки виробника, відсутні подряпини або будь-які інші механічні пошкодження. Коробка, плівка і інші елементи комплектації обов’язково повинні бути цілими і у повній наявності.

Крім цього, Ви можете повернути сходи протягом 14 днів з моменту покупки, якщо були інші причини, які не вказані вище. Для цього:

  • зв’яжіться з менеджерами магазину через сайт або номери телефонів;
  • поясніть причину відмови;
  • сплатіть доставку назад самостійно, відповідно до тарифів перевізника.

Не підлягають поверненню товари, які перебували в експлуатації або були змонтовані, а також уцінені моделі і сходи зі знижкою.

ВАЖЛИВО

Уважно оглядайте товар при отриманні. Скарги на рахунок зовнішнього вигляду, отримані пізніше, ніж було проведено початковий огляд сходів, не розглядаються